در باره ما

فروشگاه آنلاین کتاب تبریز

فروشگاه آنلاین کتاب تبریز در قالب ارائه انواع کتاب های عمومی ، دانشگاهی ، درسی ، کمک درسی ، کودک و نوجوان ، انواع لوازم التحریر های معتبر و مطرح جهانی برای ارسال به سراسر ایران ، راه اندازی گردید . فروشگاه کتاب تبریز دارای نماد اعتماد دو ستاره بوده و در پرتال ساماندهی هم ثبت گردیده است. فروشگاه کتاب تبریز تمامی کتاب ها را با قیمت روی جلد و با کمترین سود و سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان می رساند.

اهداف فروشگاه کتاب تبریز

هدف از ایجاد فروشگاه آنلاین کتاب تبریز ، افزایش فرهنگ کتاب خوانی(با داشتن طرح های ویژه تخفیفی و تشویقی) و در دسترس قراردادن کتاب های مورد نیاز برای تمامی اقشار جامعه می باشد.

سفارش کتاب

بخش بسیار جالب این فروشگاه ، بخش درخواست کتاب می باشد که بزودی راه اندازی خواهد شد. در این بخش از فروشگاه کتاب تبریز ، کتاب هایی که در فروشگاه موجود نمی باشد و یا در‌ فروشگاه های محل زندگی خود پیدا نکردید را میتوانید از این بخش ثبت کنید که در کمتر از ۲۴ ساعت کارشناسان ما کتاب مورد نظر شما را از نشر و پخش های سراسر ایران جستجو کرده و در صورت موجود بودن در هر نقطه از ایران با همان قیمت روی جلد برای شما در فروشگاه آماده گردیده و لینک محصول برایتان ارسال شده و پس از خرید به آدرس ثبت شده شما در هر کجای ایران که باشید ، ارسال خواهد شد.

قابلیت عودت وجه

سایت تبریز بوک ، قابلیت برگشت وجه سفارشات شما در صورت مشکل در کتاب ( سفید بودن صفحات ، ناقص بودن صفحات و …) را داشته و تمام هزینه شما با احترام عودت داده خواهد شد.

فروشگاه کتاب تبریز ، با تمامی ناشران و پخش کنندگان کتاب آماده همکاری می باشد.